סביב כדור הארץ נעים כל הזמן לוויני תקשורת שתפקידם לקלוט ולשדר שידורים מנקודה (או יותר) לנקודה על כדוה"א. כדי לקלוט את השידורים, נדרשים באופן בסיסי 2 רכיבים: צלחת לווין וממיר או מקלט לוויני .

 

צלחת לווין היא בעצם אנטנה בצורת צלחת שקולטת אותות מהלווין, בגלל צורתה העגולה והקעורה האותות שהיא קולטת מוחזרים למרכזה לרכיב אלקטרוני שנקרא LNB,  שתפקידו לקלוט את האות, לסנן רעשים, ולהמיר אותו לתדר נמוך שניתן להעבירו למקלט הלוויני או הממיר. באמצעות צלחת לווין ניתן לקלוט ואף לשדר אותות מול לווינים אבל במקרה של קליטת שידורי טלוויזיה ורדיו, תפקיד צלחת הלווין הוא רק לקלוט את השידור ולא לשדר ולכן אינה מהווה סיכון כיוון שאינה פולטת כלל קרינה.

 

גודל צלחת לווין ביתית בד"כ נע בין 80 ס"מ ל 200 ס"מ , תלוי בלווין אותו מעוניינים לקלוט. ישנם צלחות לווין קבועות שמכוונות ללווין יחיד וישנן צלחות לווין שיכולות לנוע ולהסתובב ולקלוט מספר לווינים .

צלחת הלווין קולטת את האותות בעזרת רכיב ה- LNB , רכיב זה מחובר ישירות בעזרת כבל אנטנה לנקודת הממיר/מקלט לוויני בבית ומשם לטלוויזיה. ניתן לפצל את האות שמגיע לנקודה הראשית בבית ולחבר מספר נקודות בכמה חדרים, לפיצול זה אין השפעה ניכרת על איכות הקליטה בגלל שימוש בו-זמנית של מספר צרכנים.

 

הגיע הזמן להתקין צלחות לווין


מי מאיתנו לא היה בעבר לקוח של אחת מכל אותן חברות כבלים ושילם סכומים מוגזמים ביותר בכל חודש עבור צפייה בטלוויזיה? אם גם אתם מכירים את ההרגשה הזאת ששוב שילמתם יותר מידי על משהו שאמור להיות בסך הכול הנאה, הגיע הזמן לבחור באופציה אחרת! האופציה האחרת שאנחנו מציעים לכם היא להתקין צלחת לווין, כי בעזרת צלחות לווין אתם יכולים ליהנות ממגוון רחב ביותר של ערוצים ללא תוספת תשלום וללא כל התחייב

 

שידורים בשפות שונות


אחת מהסיבות החשובות ביותר שבגללן כדאי לעשות לשימוש בצלחות לווין, זו העובדה שבעזרת צלחות כאלה ניתן לקלוט שידורים מהעולם כולו בכל שפה אפשרית. אין דרך טובה יותר ללמוד ולהכיר שפות חדשות מאשר לצפות ישירות בטלוויזיה בשפות האלה, ולכן צלחות הלוויין יכולים להתאים לכל מי שרוצה לראות סרטים בשפה המקורית. הגיע הזמן שכולנו נשים סוף לתשלומים המוגזמים לחברות הכבלים עבור חבילות שונות על ערוצים, והפתרון הטוב ביותר לכך הוא התקנה של צלחת לווין שבה אפשר לעשות שימוש על בסיס יום יומי.

 

 

 

התקנה מקצועית


הדבר החשוב ביותר שיש לשים לב אליו כשרוצים להתקין צלחות לווין עבור הטלוויזיה הביתית או עבור הטלוויזיה במשרד, זה שההתקנה מתבצעת על ידי המומחים בתחום. אין כל טעם להזמין אדם שהוא חובבן ולצפות ממנו לשירות מקצועי וטוב, ולכן כדאי שתיפנו רק אלינו. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שההתקנות מתבצעות בצורה מושלמת וכך הטלוויזיה שלכם תוכל לפעול תמיד ולקלוט את כל הערוצים שבהם אתם מעוניינים.

 

 

בדפי הקטגוריה תמצאו מידע כללי על צלחת לווין, ממירים וקליטת שידורים מלווינים, על מנת להבין לעומק את המושגים מומלץ לעיין תחילה במילון המונחים.

ממירי HD

מתקדמים לקליטת ערוצי HD

קראו עוד »

שידורי עידן פלוס

ממירים ואנטנות לקליטת שידורי עידן

קראו עוד »

קליטת שידורים במגוון שפות

בעזרת צלחת לווין ניתן לקלוט שידורים מהעולם במגוון שפות ללא עלות

קראו עוד »

פרטי התקשרות

המרי -10, גבעתיים
נייד: 052-30-400-40
דוא”ל:

איך להגיע?

צור קשר