מתקדמים לקליטת ערוצי HD

הטכנולוגיה שקיימת בעולם שלנו כבר הגיע לרמות שאי אפשר להתעלם מהן, בין אם מדובר על תחומי הטלפונים הניידים, הרפואה המתקדמת או אפילו האופן בו אנו צופים בטלוויזיה. אחד מהמושגים שנשמעים יותר ויותר בכל מקום זה המושג HD, והמשמעות שלו היא High Definition.

מה ההבדל בין HD לצפייה רגילה?

  1. כמות המידע -  עם ממיר HD אפשר להיות בטוחים שכל מה שרואים מגיע למסך הטלוויזיה בכמות מידע גבוהה יותר. כמות המידע שמועברת למסך גבוהה פי כמה לעומת הצפייה הרגילה שהייתה קיימת לפני כן.
  2. רזולוציה – קליטת הרזולוציה במסכי HD גבוהה פי 5 לעומת הקליטה הרגילה, כך שמי שיהיה לו ממיר כזה יוכל להיות בטוח שהוא קולט רק שידורים איכותיים עם רזולוציה מצוינת.
  3. חדות תמונה – עם HD החדות גבוהה פי כמה כי מדובר על כשני מיליון פיקסלים בתמונה אחת לעומת חצי מליון פיקסלים בשיטות אחרות. לכן גם התמונה שרואים בסופו של דבר שונה וזה מה שגורם לממיר HD להוביל לאיכות שאי אפשר אחר כך כבר לוותר עליה.

תמונה שקרובה למציאות

ככל שעוברות השנים הטלוויזיה הופכת להיות קרובה יותר ויותר למציאות, בין אם זה מבחינת התוכן ובין אם זה מבחינת חדות התמונה. זו הסיבה העיקרית לעבור לממירי HD, כי אם הטכנולוגיה כבר קיימת ואפשר ליהנות ממנה, אז למה לא בעצם?

שירות בתחום התקשורת

אם אתם זקוקים לתיקון או התקנה של ממירים, התקנה של צלחת לווין או תיקון של מוצרים דומים, אנחנו הכתובת הטובה ביותר שלכם! אצלנו בחברת גל תקשורת תקבלו מענה מקצועי בכל נושא התקשרות ואתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת.  

ממירי HD

מתקדמים לקליטת ערוצי HD

קראו עוד »

שידורי עידן פלוס

ממירים ואנטנות לקליטת שידורי עידן

קראו עוד »

קליטת שידורים במגוון שפות

בעזרת צלחת לווין ניתן לקלוט שידורים מהעולם במגוון שפות ללא עלות

קראו עוד »

פרטי התקשרות

המרי -10, גבעתיים
נייד: 052-30-400-40
דוא”ל:

איך להגיע?

צור קשר