תחזוקה שוטפת של צלחת לווין ביתית

אחרי שנים רבות שבהן שילמתם הרבה יותר מידי לחברת הכבלים שלכם הגעתם למסקנה שאפשר גם אחרת? אם כך, בוודאי אתם רוצים להזמין שירות של התקנת צלחת לווין ביתית, ואתם בהחלט צודקים. אומנם זה נכון שההתקנה תעלה לכם כסף, אך אם תיפנו לקבל מאיתנו את השירות אתם תראו שהמחיר יהיה נוח במיוחד. בנוסף לכך, לא יהיה עליכם לשלם יותר בכל חודש מאות שקלים על הטלוויזיה, כי למעשה מספיק שהתקנתם את צלחת הלוויין וכבר יש לכם טלוויזיה בכל שפה ומכל העולם.
 

התחזוקה השוטפת

 

חשוב לדעת שאם יש לכם כבר צלחת לווין הרי שאתם צריכים להזמין גם שירות של תחזוקה שוטפת, כי עם הזמן, כמו כל מכשיר אחר, הצלחת עלולה לקלוט פחות טוב. אחד מהגורמים העיקריים זה לכלוך ופגעי מזג אוויר, כך שאם הייתה סערה והצלחת מגלה בעיות בקליטה, בהחלט כדאי יהיה להזמין שירות של תיקון ותחזוקה.
 

אל תנסו את זה לבד

 

אם חשבתם לרגע לנסות להגיע אל צלחת הלוויין הביתית שלכם ולתחזק אותה בכוחות עצמכם, הרי שבהחלט כדאי שתוותרו על האתגר הזה, כי אין בכך כל טעם. כדי לתחזק צלחת לווין צריך ידע וניסיון, ולכן עדיף לכם לפנות אל המומחים בתחום. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו לא רק שירות של התקנה אלא גם שירות מקצועי ביותר של תחזוקה, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק ליצור עימנו קשר ואנו כבר נדאג לכל מה שצלחת הלוויין שלכם זקוקה לו.
 

ממירי HD

מתקדמים לקליטת ערוצי HD

קראו עוד »

שידורי עידן פלוס

ממירים ואנטנות לקליטת שידורי עידן

קראו עוד »

קליטת שידורים במגוון שפות

בעזרת צלחת לווין ניתן לקלוט שידורים מהעולם במגוון שפות ללא עלות

קראו עוד »

פרטי התקשרות

המרי -10, גבעתיים
נייד: 052-30-400-40
דוא”ל:

איך להגיע?

צור קשר