מדוע כדאי להתקין מערכות DVR


אתם מנהלים חנות ורוצים לדעת מה מתרחש בה גם כשאתם בעצמכם לא נמצאים בקרבת מקום? אם כך, בהחלט אפשר להבין את הרצון ואת הצורך הזה, כי אחרי הכול, האחריות על מה שקורה בחנות היא שלכם. זה לא משנה אם אתם מעסיקים אנשים שנראים לכם מאוד הגונים וטובים, כי בסופו של דבר רמאויות, גניבות ואפילו פריצות עלולות להתרחש בכל חנות ובכל עסק. אם אתם רוצים להכין את העסק גם למצב כזה ולהגן עליו, כדאי יהיה שתחשבו על התקנת מצלמות נסתרות ועל התקנת מערכות DVR.

היתרון במערכת הזו


מערכות DVR הן הבחירה הנכונה גם עבור העסק שלכם וגם עבור הבית הפרטי, כי למעשה הן מאפשרות לכם לשיטה מלאה על כל מה שקורה במקום ומכל מקום. מדובר על מערכות משוכללות ביותר שכוללות מצלמות שונות, ואתם אפילו יכולים לבחור האם תירצו להתקין מצלמות אלחוטיות או מצלמות רגילות. זה מה שייתן לכם את האופציה לדעת מה קורה בחנות שלכם גם כשאתם רחוקים ממנה, ואין ספק שזה יוכל להשפיע על מהלך העניינים בחנות.
 

מצלמות הן בעלות כוח מרתיע


אתם יכולים להיות בטוחים שאם החנות שלכם תהייה מוגנת על ידי מערכת DVR, הרי שכל עובד שירצה לגנוב או כל אדם שיחשוב לפרוץ אליה ייבהל ויחשוב שנית על מעשיו. כמו כן, במידה ואכן יתבצע פשע במקום, תמיד תוכלו לחזור אל המערכת, להוציא ממנה את ההקלטה ולהבין טוב יותר מה באמת קרה בזמן שאתם לא הייתם.
 

ממירי HD

מתקדמים לקליטת ערוצי HD

קראו עוד »

שידורי עידן פלוס

ממירים ואנטנות לקליטת שידורי עידן

קראו עוד »

קליטת שידורים במגוון שפות

בעזרת צלחת לווין ניתן לקלוט שידורים מהעולם במגוון שפות ללא עלות

קראו עוד »

פרטי התקשרות

המרי -10, גבעתיים
נייד: 052-30-400-40
דוא”ל:

איך להגיע?

צור קשר