עד היום ראיתם טלוויזיה בבית בעזרת חיבור לכבלים? אם כך, הגיע הזמן שתעשו שינוי, והשינוי הזה יכול להיות מעבר לחיבור ללוויין. כמו הרבה אנשים אחרים, גם אתם בוודאי רוצים לדעת כיצד עובדת צלחת לווין, ובהחלט כדאי שתקראו את המאמר שלפניכם כיוון שהוא יסביר לכם מעט על התחום.

החיבורים השונים

ראשית, כדאי לדעת שקיימים שני סוגים של צלחות לווין, כאשר הסוג הראשון זו צלחת עגולה ואילו הסוג השני זו צלחת אליפטית. בנוסף, הדבר החשוב להבנה הוא שכל קרן שתגיע לצלחת הלוויין למעשה תחזור למרכזה, ובמרכז הצלחת נמצא הרכיב האלקטרוני שנקרא LNB. התפקיד של הרכיב הזה הוא חשוב ביותר, כיוון שמה שעושה רכיב זה הוא למעשה להגביר את האותות החלשים שנקלטים בצלחת. הוא הופך את האנרגיה מאנרגיה אלקטרונית לאנרגיה חשמלית שאותה אפשר להעביר בעזרת כבל קוואקס.

טכנולוגיה שמתפתחת עם השנים

כמו בכל תחום אחר, גם בתחום הזה אפשר לראות לא מעט שינויים שקורים עם השנים, והיום למעשה צלחות הלוויין עובדות בצורה הרבה יותר יעילה. הן מקבלות רמת אנרגיה הרבה יותר גבוהה, וזה מה שבסופו של דבר גורם לכך שהתוצאה הסופית שרואים על מסך הטלוויזיה היא תוצאה טובה יותר. הגיע הזמן שגם אתם תתחילו לחסוך כסף על שידורי הטלוויזיה שלכם, כי אומנם מדובר על הנאה ועל תרבות, אך למה לשלם על כך יותר מידי? פנו אלינו ואנו נוכל לחבר אתכם בצורה יעילה יותר לקליטת שידורי טלוויזיה מכל ערוצי העולם.

ממירי HD

מתקדמים לקליטת ערוצי HD

קראו עוד »

שידורי עידן פלוס

ממירים ואנטנות לקליטת שידורי עידן

קראו עוד »

קליטת שידורים במגוון שפות

בעזרת צלחת לווין ניתן לקלוט שידורים מהעולם במגוון שפות ללא עלות

קראו עוד »

פרטי התקשרות

המרי -10, גבעתיים
נייד: 052-30-400-40
דוא”ל:

איך להגיע?

צור קשר